Divvietīgu kajaku nomas cenas Engures upē

Engure ir mūsu pagājuša gada jaunā mīlestība. Līkumaina mežaina un, salīdzinot ar citām mazajām upēm, ar pietiekami augstu ūdens līmeni arī vasarā. Dažreiz gan nākas saskarties ar kādu nebraucamu šķērsli, bet tik pat labi var būt arī izbraucama, no laivas izkāpjot tikai pie Ugāles dzirnavām. Lai arī maršruts nav garš un to var saīsināt, tas noteikti jābrauc divas dienas, lai ir laiks kādai fotogrāfijai, sarunām pie ugunskura, un beigās pietiek spēka aizirties uzmest aci arī Puzes ezeram. Varbūt pat izdodas uzspēlēt partiju golfa upes krastā esošaja Usmas golfa klubā! Ja ir vēlēšanās sevi kārtīgi pārbaudīt, var droši irties pāri Puzes ezeram, sameklēt kur no tā iztek Rindas upe, pa to līdz Irbei , un tur jau pāris dienu braucienā klāt lielā jūra! Šeit karte no Upesoga.lv, un šeit lejupielādējama karte telefoniem no RouteYou.

Engure - divu dienu maršruti

HTML Table Generator
  Gaiļu tilts - Puzenieku tilts 22 Km
  4 Kajaki
 € 70,-
  5-6 Kajaki
 € 65,-
  7+ Kajaki
 € 58,-

HTML Table Generator
 Gaiļu tilts - Dekšņu tilts* 30 Km
  4 Kajaki
 € 70,-
  5-6 Kajaki
 € 65,-
  7+ Kajaki
 € 58,-

* Vējainā laikā brauciens pāri Puzes ezeram var būt visai sarežģīts un fiziski grūts.
• Cenā iekļauta laivu piegāde maršruta sākumpunktā pie Gaiļu tilta (57.220515, 22.093120) un auto vadītāju transportēšana atpakaļ pie auto brauciena noslēgumā, divi airi, divas glābšanas vestes. Cena norādīta par vienu kajaku.
• Papildus izdevumi: Autostāvvieta pie Ozoldangu kempiga teritorijā. Pieejami 30 un 50 litrīgi ūdensdroši PVC maisi - € 2,- 1 gab.

Engure